späť na zoznam
2 izbový byt

2 izbový byt • 39 m2

Hlavná, Dunajská Streda, Trnávka, okres Dunajská Streda
70 000 €
70 000 €

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt Trnávka, Hlavná. Plocha: úžitková 39m2. Nachádza sa na -1. poschodí z 2. Podlaha: plávajúca, dlažba. Steny: omietky. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: rohová vaňa. Oddelené WC. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka.Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: centrálne.Výhody: tiché prostredie. Cena 70 000 €

Byt pozostáva zo vstupnej haly, Wc a kúpeľňa s vaňou, kúpeľňa je veľkorysá a priestranná. Kuchyňa s kuchynskou linkou vyrobenou na mieru s led osvetlením, rúrou na pečenie, indukčnou doskou, chladničkou, všetky spotrebiče sú vstavané. Kuchyňa je súčasťou priestrannej jedálne spojenej s obývacou izbou.

Je veľmi obľúbenou lokalitou nie len pre rodiny s deťmi, ale aj mladých ľudí, ktorých láka pokojná atmosféra vidieka a zároveň komfort prímestského bývania. Je vzdialená 15 km od Bratislavi a len 5 km od mesta Šamorín, ktoré poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť. Avšak dbalo sa na to, aby obec poskytovala obyvateľom vysokú kvalitu bývania a preto je tu aj materská škôlka.

V obci je základná občianska vybavenosť. V Šamoríne (8km) je kompletná občianska vybavenosť, široké služby, OC, Billa, ZŠ, MŠ, pošta, reštaurácie, pizzerie, kaviarne, možnosti relaxu a športového vyžitia v areály X-bionic, wellness, Tuli Cinema, šikovné napojenie na rýchlostnú cestu R7.

Za kultúrnym a športovým vyžitím nemusíte chodiť ďaleko. Kino, wellness, vodný svet či množstvo športovísk nájdete v 7 km vzdialenom komplexe X-BIONIC. Ak oddychujete v prírode, na výber máte rôzne cyklotrasy alebo turistické trasy.

Prajem príjemný deň.

Túto nehnuteľnosť môžete získať uhradením časti kúpnej ceny vo výške 12 000 €. Na doplatenie vám dáme čas.


Kúpu bytu alebo inej nehnuteľnosti už kvôli nedostatku financií alebo požiadavkám bánk odkladať nemusíte! Vo svojom môžete byť ihneď! Stačí uhradiť len časť z kúpnej ceny, na zvyšok vám dáme čas niekoľko rokov. Doplatiť môžete kedykoľvek v hotovosti, úverom alebo hypotékou.

Cenu vám zafixujeme na celú dobu rezervácie, čím sa vyhnete neustálemu rastu cien nehnuteľností na trhu!

Máte možnosť výhodne kúpiť inú nehnuteľnosť, ale nemáte financie ihneď?
Máte rezervovaný byt, no neviete za neho doplatiť?
Chcete bývať vo svojom, no potrebujete čas na vylepšenie svojej finančnej situácie?
Máte hypotéku a potrebujete pomôcť s jej splácaním?

Pre takéto, ale aj iné situácie máme riešenie!

V prípade záujmu o viac informácií nás kontaktujte na čísle +421 948 895 603 alebo nám napíšte.

Často kladené otázky
2 izbový byt

2 izbový byt • 39 m2

Hlavná, Dunajská Streda, Trnávka, okres Dunajská Streda
V prípade záujmu o obhliadku nehnuteľnosti prosím kontaktujte:
Viktor Strelec st.
MAKLÉR STRELECChcem nezáväznú kalkuláciu

Akú akontáciu viete uhradiť?

70 000 €
12 000 €

Mesačný poplatok pri uvedenej výške akontácie
0 €
Na koľko mesiacov chcete
nehnuteľnosť rezervovať?

48 mesiacov
6 mesiacov


V prípade záujmu o obhliadku nehnuteľnosti prosím kontaktujte:
Viktor Strelec st.
MAKLÉR STRELEC


 


Nenašli ste v našej ponuke nehnuteľnosť, ktorá by vám vyhovovala, no oslovila vás možnosť rezervácie nehnuteľnosti až na niekoľko rokov?

Našu službu je možné aplikovať aj na ponuku nehnuteľností iných realitných kancelárií alebo súkromnej inzercie mimo našej aktuálnej ponuky.