Často kladené otázky

S nami je proces omnoho jednoduchší ako v banke. Dôležitá je pre nás schopnosť klienta uhradiť dohodnutú výšku rezervácie a úmysel nehnuteľnosť odkúpiť v dohodnutom čase.
Nie, prenájom s možným odkúpením neskôr nemá vplyv na úverové zaťaženie klienta. Týmto spôsobom si len zaistíte nehnuteľnosť za jej aktuálnu cenu napriek neustálemu rastu cien nehnuteľností na trhu, čo vám neskôr môže pri žiadaní hypotéky naopak pomôcť.
S nami je proces posudzovania klienta omnoho jednoduchší ako v banke. Informácie o vašom príjme sú pre nás síce dôležité, no dôležitejší je váš úmysel a spôsob, akým plánujete prenajatú nehnuteľnosť neskôr odkúpiť.
Negatívny zápis v úverovom registri nemusí byť problémom. Dôležité sú pre nás okolnosti, úmysel a vaša situácia. Snažíme sa nájsť individuálne riešenie pre každého klienta.
K predčasnému odkúpeniu môže dôjsť kedykoľvek počas doby prenájmu, a to bez poplatkov.
Áno, po vzájomnej dohode je možné nehnuteľnosť rekonštruovať.
Áno, po vzájomnej dohode je možné nehnuteľnosť ďalej prenajímať.
Vlastníkom nehnuteľnosti je naša spoločnosť, a to až do doplatenia kúpnej ceny klientom. K doplateniu môže dôjsť kedykoľvek počas doby prenájmu aj predčasne, a to bez poplatkov. Klient, ktorý si nehnuteľnosť prenajal s odkúpením sa stáva jej vlastníkom hneď po doplatení celej kúpnej ceny.
Áno, predĺženie doby na odkúpenie je v prípade potreby možné. Dôležitá je pre nás ale komunikácia a aby sme sa o tejto požiadavke dozvedeli včas.
Vieme, že v živote môžu nastať rôzne situácie, ktoré môžu skomplikovať vaše plány a nie na všetko sa dá pripraviť. Dôležité je, aby ste s nami v takom prípade komunikovali. Jedným z možných riešení takejto situácie je predĺženie doby odkúpenia, ďalším riešením je ponúknuť nehnuteľnosť inému záujemcovi tak, aby ste neprišli o už uhradenú rezerváciu.

Nenašli ste odpoveď na svoju otázku? Zavolajte nám na telefónne číslo +421902109411 alebo vyplňte formulár a my vás budeme kontaktovať.

Poslať otázku